ŞERBET 20KG
ŞERBET 20KG
ŞERBET 20KG
ŞERBET 20KG

Şerbet 20KG

Marka : Foopaco
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.080,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺900,00(KDV Dahil)
:

Künefe Şerbeti

 

Hazır Künefe Şerbeti ürünümüzü künefe, baklava ve tüm şerbetli tatlılar için kullanımınıza sunuyoruz. Üründe %100 pancar şekeri kullanılmaktadır. Sizi künefe şerbeti hazırlama zahmetinden kurtaran hazır şerbet sayesinde künefeyi çok daha hızlı bir şekilde sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Özel tarifimiz sayesinde tadı ve kıvamı tam olması gerektiği seviyede olan şerbet ile her seferinde aynı mükemmellikte künefeler hazırlayabilirsiniz.

 

Hazır Künefe Şerbeti Nasıl Hazırlanır?

 

Hazır künefe şerbetini kullanmak son derece kolaydır. Tamamen hazır bir şekilde satışa sunulan şerbeti kaynattıktan sonra künefe, baklava ve benzeri şerbetli tatlıların üzerine dökerek kolayca kullanabilirsiniz. Kıvamı ve tadı özel reçete ile ayarlanmış olan künefe şerbeti içerisine herhangi bir malzeme eklemenize gerek yoktur.

 

Künefe Şerbeti Nasıl Dökülür?

 

Künefe şerbeti dökülürken birkaç püf noktasına dikkat etmek gerekir. Şerbetin künefenin her yerine eşit oranda dökülmesi, künefenin lezzetini artıracaktır. Ayrıca bu noktada şerbetin miktarı da önemlidir. Çok fazla şerbet dökülmesi künefenin tadını olumsuz etkiler. Aynı şekilde az şerbet kullanımında ise künefenin bazı noktaları kuru kalabilir ve künefenin yoğun tadı alınamaz. Bu nedenle her porsiyon için gerekli miktarda şerbet dökülmeli ve künefe sıcak olarak servis edilerek tüketilmelidir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
","brand": {"@type": "Brand","name": "Foopaco"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.kunefemalzemeleri.com/serbet-20kg","priceCurrency": "try","price": "900.00","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "Foopaco"}}}