Künefemalzemeleri.com İade Şartları

I. Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (2) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş, Bozulmuş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş, bozulmuş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

IV. Miyadlı Ürünler :

Gıda ürünlerinde en taze ve en iyi ürün sizlere en hızlı şekilde sunulmaktadır. Gıda ürünleri miyatlı olduğu için siparişiniz size ulaştıktan sonra lütfen son kullanım tarihine dikkat ediniz. Elinize ulaşan ürünün son kullanım tarihi geçmişse bizimle 0312 557 66 26 veya [email protected] ulaşabilirsiniz. Ürünün aynısı derhal yenisi ile tarafımızca ücretsiz olarak gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR