Toptan Künefe Malzemeleri Nelerdir

toptan künefe mazlemeleri

Toptan Künefe

 

Kunefemalzemeleri.com olarak toptan künefe malzemeleri temininde siz müşterilerimize kaliteyi ve lezzeti bir arada en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Toptan künefe malzemeleri olarak kaymak, hamur, yağ, şerbet, peynir, Antep fıstığı ve fındık olmak üzere en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Zira kalite bizim için her zaman birinci sıradadır. Web sitemizden temin edeceğiniz toptan künefe malzemeleri ile yapılacak künefenin lezzetine sonuna kadar güveniyoruz ve kefiliz. Toptan künefe malzemeleri satışlarımız büyük, küçük her firmaya uygundur. Kullandığımız malzemelerin hepsi kalitelidir. Sektörde künefenin yapımı için orijinal toptan künefe malzemelerinin kullanımından kaçınan kimi firmalar olabilir. Ancak kunefemalzemeleri.com web sitemizde uygun fiyat ve kaliteyi bir alanda buluşturarak her seviyeden firmanın toptan künefe malzemelerini kalite ve uygun fiyat çerçevesinde teminini sağlamaktayız.

 

  • Türkiye’nin Her Yerine Gönderim

  •  

Künefemalzemeleri.com olarak Türkiye’nin her noktasına toptan künefe malzemeleri göndermekteyiz. Künefe dükkanınız varsa veya lokantanızda, restoranınızda künefe satışı yapmak istiyorsanız toptan künefe malzemeleri temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle iletişime geçerek toptan künefe malzemelerinden ihtiyacınız olanları hızlı, sağlam ve güvenli bir şekilde size ulaştırmaktayız. Ürünlerimiz en iyi şekilde korunur ve yol boyunca erimez, güvenli bir şekilde sizlere ulaşır.

 

• Ürünlerimizin Özellikleri

 

Kunefemalzemeleri.com olarak ürünlerimizde katkı maddesi bulunmamaktadır. Toptan künefe malzemeleri ürünlerimiz trans yağ ve glikoz içermemekte ve Sağlık ve Gıda Bakanlıkları tarafından belirlenmiş üretim standartlarına uygun olarak üretilmektedir. En kaliteli ve en taze ham maddeleri kullanarak toptan künefe malzemelerinin hijyenik üretimini gerçekleştiriyoruz. Bu özelliklere sahip olan toptan künefe malzemeleri ürünlerimizi satışa hazır hale getiriyoruz. Satış aşaması tamamlandığında da toptan künefe malzemeleri ürünlerimizin zarar görmemesi adına uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Diğer taraftan kunefemalzemleri.com olarak temizliğe çok önem vermekteyiz. Ürünlerimizin hepsi steril bir ortamda hazırlanır, paketlenir ve bekletilir. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Toptan künefe malzemeleri ürünlerimizi güvenli bir şekilde satın alabilir ve işletmelerinizde kullanabilirsiniz. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti kunefemalzemeleri.com olarak bizler için her zaman ilk sıradadır.

 

• Dondurulmuş Toptan Künefe

 

Türkiye’nin her bölgesi farklı lezzetlerin çeşitliliği ve zenginliği ile doludur. Doğu Akdeniz bölgesi ise bu eşsiz zenginliğin içinde nadide bir yere sahiptir. Özellikle kebap ve tatlı çeşitleri ile öne çıkan Doğu Akdeniz bölgesinin en güzel yemeklerine imza atan Hatay ilimizin hayatımıza soktuğu lezzetler ise tartışılmaz bir lezzet arz etmektedir. Hatay dendiğinde akla ilk gelen tabii ki Hatay künefesi olacaktır. Peynir, kadayıf ve hazır künefe yağının birlikte kullanıldığı künefenin bir diğer malzemesi de şerbettir. Bu nedenle şerbetli tatlılar grubunda yer alan künefe, hemen herkesin damak zevkine hitap eden çok özel bir tatlıdır. Büyük şehirlerde künefe yapımında çoğunlukla tel kadayıf kullanılmaktadır. Bazı yörelerde ise tel kadayıfın irmik yoğunlatırılarak kadayıf ile kullanıldığı da görülür. İçindeki peynir ise; Hatay ilimizle yoğunlukla üretilen ve kullanılan tuzsuz keçi sütünden üretilen özel bir peynirdir. Hatay ya da Antakya peyniri olarak da anılan künefe peyniri, keçi sütünden mayalanarak yapılan çiğ süte yakın özellikte bir peynirdir. Isıyla birlikte erimesi sonucu künefeyi künefe yapan bu tuzsuz peynirdir.

 

• Dondurulmuş Künefe Nasıl Pişirilir?

 

Künefe üretim ve satışında son zamanlarda farklı bir trend oluşmuş ve dondurulmuş hazır künefeler daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Dondurulmuş hazır künefeyi hazırlamak için, paketten çıkarılan künefe bir tepsi ya da tavaya alınır ve kısık ateşte her iki tarafı da iyice kızarana kadar pişirilir. Pişirme sırasında tercihe göre tereyağı parçaları da ilave edilebilir. Ancak dondurulmuş künefe, pişirmeye hazır halde olduğundan herhangi bir ilave yapılmasına gerek olmaksızın hazırlanabilmektedir. Dondurulmuş künefe pişirildiğinde künefesi lezzetini verecektir. Künefenin iki tarafı da iyice kızardığında servis tepsisine alınarak şerbeti dökülür ve üzeri arzuya göre süslenip servise sunulur.

 

• Dondurulmuş Hazır Künefe Nerede Satılır ?

 

Dondurulmuş künefe tek kişilik porsiyonlarda hazırlanıp dondurulan bir üründür. 60`lık ve 100`lük paketlerle satışa sunulmaktadır. Özellikle otel, restoran gibi toplu yiyecek satışı yapılan işletmeler daha fazla talep oluşturuyor olsalar da bireysel tüketicilere ulaşmak amacıyla marketlere de dondurulmuş künefe satışı yapılmaktadır. Dondurulmuş künefeleri süpermarketlerden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Etiketler: künefe malzemeleri,toptan künefe malzemeleri
Kasım 30, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR